Zostań konwistadorem

Net Entertainment to słynna szwedzka firma zajmująca się tworzeniem gier slotowych, która ma w swojej ofercie m.in. takie sloty jak Black Horse, Santas Wild Ride, Belissimo, Bell Wizard, Racing for Pinks czy South Park Reel Chaos. W ofercie NetEnt mogą znaleźć coś dla siebie nie tylko pasjonaci mitologii, ale też entuzjaści różnego rodzaju filmów czy różnego rodzaju świąt. Tym razem producent wypuścił slot Gonzo’s Quest, gratkę dla pasjonatów przygód.

Gonzo’s Quest to orientalny automat, który przenosi graczy do XVI wieku. Odgrywamy tu rolę tytułowego Gonzo, konkwistadora szukającego skarbów, i wspólnie ruszamy na spotkanie z przygodą. Największe zalety Gonzo’s Quest to rzadko spotykane kaskadowe spiny, tajemnicze symbole nadające grze niepowtarzalnego klimatu i oczywiście atrakcyjne bonusy. Do bonusów należą na przykład multipliery typu avalanche (wzrastające po każdym zwycięstwie mnożniki wygranych) i Free Falls (gratisowe spiny).Gonzo Quest

Gonzo’s Quest posiada dwadzieścia kombinacji płatności, a największa możliwa wysokość zakładu to 1 000 zł. Brakuje tu tylko opcji dodatkowej rozgrywki zwanej gamble. Za to w odróżnieniu od innych automatów w Gonzo’s Quest po wygranej rundzie automatycznie uruchamiają się pierwsza i ostatnia kolumna, dzięki czemu mamy większą szansę na kolejną wygraną.

Czy naszemu konkwistadorowi uda się trafić do baśniowego miasta pełnego złota? To zależy wyłącznie od Ciebie!

Dodaj komentarz