Slot South Park – pokonaj Profesora Chaosa

Eric Cartman, Kyle Broflovski, Stan Marsh i Kenny McCormick, nasi przyjaciele z “Miasteczka South Park”, powracają w odsłonie slotowej. To z pewnością duża gratka dla wszystkich fanów “South Parku”, ale także ciekawa propozycja dla osób, które nie oglądają tej kreskówki. Slot, tak jak pierwowzór, pokazuje przygody paczki przyjaciół z amerykańskiego miasta w Kolorado.

Główny temat videoslotu to walka między czwórką przyjaciół a Professorem Chaosem i jego świtą. Poza Stanem, Kenny’m, Kyle’m i Cartmanem na bębnach pojawiają się też litery alfabetu (J, A, K, Q) oraz liczba 10. Każdy z czterech bohaterów wiąże się z innym bonusem – możemy wylosować m.in. Cartman`s Stacked Wilds, Kyle’s Overlay Wilds, Stan`s Multiplying Re-Spin czy Kenny`s Multiplier. Po wylosowaniu przynajmniej trzech Bonusów otrzymujemy Epic Bonus Spins, minigrę, w której dochodzi do ostatecznego starcia między Mintberry Crunch a Profesorem Chaosem i jego pomocnikami.

Automat South Park Reel Chaos oferuje 20 linii wygrywających oraz 10 zróżnicowanych poziomów gry. Gracz może również dowolnie zmieniać wysokość stawki, przy czym najniższy zakład wynosi 1 PLN, a maksymalny – 100€.

South Park Reel Chaos

Dodaj komentarz