Parę słów o Jednorękim Bandycie

Na pewno większość z Was zna ze starych amerykańskich filmów maszyny, do których wrzuca się kilka monet, pociąga za dźwignię i gdy wylosowana zostanie konfiguracja identycznych znaków wygrywa dużą ilość pieniędzy. Ta gra to One-Armed Bandit, inaczej Jednoręki Bandyta. Jeszcze niedawno tego rodzaju maszyny były wyjątkowo popularne także w naszym kraju, można je było znaleźć w wielu salonach gier.

Ostatnio moda na maszyny do gry przeminęła, ale One-Armed Bandit wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Chociaż nie znajdziemy już tego rodzaju maszyn w barach i salonach gier, od niedawna możemy grać w Jednorękiego Bandytę przez internet. Jakie są zasady w internetowym One-Armed Bandit? Identyczne jak w klasycznej odmianie gry, tyle że zamiast pociągać za dźwignię klikamy w button na ekranie i zamiast wrzucać monetę przelewamy określoną stawkę na wirtualne konto. Wydaje się to odrobinę trudniejsze, jednak tak naprawdę jest wyjątkowo proste, poza tym ma zasadniczy plus: możemy brać udział w grze bez wstawania od komputera.

Na pewno próbowałeś już nie raz szczęścia szczęścia w Jednorękim Bandycie. Lubisz tę grę? Co o niej sądzisz? Podziel się z nami opinią!

automat do gry

Dodaj komentarz