Graj w Thunderfist online

Jeżeli jesteś fanem maszyn slotowych, ale nudzą cię już zwykłe, klasyczne tytuły i wolałbyś pograć na bardziej egzotycznym automacie, proponujemy, abyś spróbował swoich sił w Thunderfist. To oryginalna, jedyna w swoim rodzaju automatowa gra tematyczna, w której znajdziesz samurajów, smoki, groźnych czarnoksiężników i piękne wojowniczki, a oznaczenia Q, 10, A, J, K tworzą bambusowe patyki.

ThunderfistThunderfist zachwyca oryginalnymi animacjami oraz nastrojowym podkładem dźwiękowym, ale ma do zaoferowania o wiele więcej. Największym plusem tej gry jest symbol czarnoksiężnika, który czasami zajmuje cały pojedynczy bęben – kiedy go wylosujemy, nasza wygrana ulegnie pomnożeniu. Z kolei symbol smoka odgrywa rolę scattera, czyli zapewnia nam do dwudziestu darmowych rund. Najniższy zakład w grze wynosi €0.25, a maksymalny – 500 zł. Warto także zwrócić uwagę, że w Thunderfist, mamy do dyspozycji aż 243 kombinacje płatności – ten szczegół z pewnością zwiększy naszą szansę na wygraną.

Slot Thunderfist znajduje się w ofertach większości zagranicznych e-kasyn, ale można go spotkać też w niektórych polskojęzycznych kasynach.

Dodaj komentarz