Gra Thunderstruck II

Thunderstruck II jest następcą sławetnego Thunderstruck I, który zdobył wielką popularność na całym świecie w 2003 r. Jego bohaterami są Thor, nordycki bóg burz, Loki, jego brat, i Odin, ojciec, których zadaniem jest walka z tytanami i obrona skarbów Valhalli.

Unowocześniona wersja Thunderstruck to między innymi oryginalne animacje, klimatyczna muzyka, pięć slotów oraz ponad 240 zwycięskich kombinacji (maksymalna pula wynosi 200 400 zł). Gra zawiera także wiele ciekawych bonusów, włączając w to symbol Wild Storm czy Mjølner – trzy takie symbole dają rozgrywkę premiową. Po aktywowaniu wszystkich dodatków możemy wkroczyć do Wielkiej Komnaty Spinów.

W Thunderstruck II możesz zagrać na różnych urządzeniach: komputerze, tablecie i smartfonie. Slot dostępny jest za darmo na kilku polskich i zagranicznych stronach internetowych oferujących gry automatowe online. Największym do tej pory zwycięzcą w Thunderstruck II okazała się Kirsty z Wielkiej Brytanii, która zainwestowała trzy funty, a wygrała £24,300! Kto wie, może następnym graczem, do którego uśmiechnie się szczęście, będziesz Ty?

Thunderstruck II (1)

Dodaj komentarz