Big Chef – smakowity slot

Kasyna online mają w swoich ofertach wiele egzotycznych automatów, ale Big Chef to jedyny automat, który potrafi tak dobrze pobudzić apetyt. Jest to oczywiście slot tematyczny, imitujący klimat kuchni profesjonalnego szefa kuchni. To idealna propozycja dla fanów gotowania, a tych jest w naszym kraju całkiem dużo, o czym świadczy popularność takich telewizyjnych programów o gotowaniu jak “Piekielna kuchnia”, “Fabryki smaku”, “Na noże” czy “Czekoladomania”.

BigChef slot (5)Pierwsza rzecz, która zwraca uwagę w grze, to wyjątkowo ładna i efektowna grafika oraz podkład dźwiękowy brzmiący jak znany nam wszystkim typowy gwar restauracji. Symbole wyświetlane na bębnach przedstawiają między innymi smakowite potrawy (steki, crème brûlée, zupy pomidorowe, indyki, kraby) oraz pracowników restauracji (kucharkę, chefa kuchni, kelnera). Scatterem jest karta menu, a symbol Wild to nazwa gry – gwarantują nam one darmowe spiny. Big Chef posiada tylko piętnaście linii wypłat, ale maksymalna suma, jaką gracz może wygrać w tej grze, wynosi ponad 70 tysięcy.

Slot Big Chef udostępnia niejedno kasyno internetowe, co dowodzi dużej popularności tej gry. Ty też spróbuj swoich sił w Big Chef, nawet jeśli nie jesteś pasjonatem gotowania.

Dodaj komentarz